Sertifikaat ELVIS süsteemi kasutamiseks läbi välisliidese / kolmanda osapoole teenuse

ELVISe kasutamiseks välise liidese kaudu (mitte läbi veebilehe www.veoseleht.ee, vaid näiteks läbi vaheladu.eu või deskis.ee poolt pakutavate toodete või enda ettevõtte poolt arendatud liidese kaudu) on andmevahetuse korraldamiseks ELVIS süsteemiga vajalik lisaks liitumisele ka liidese sertifikaat, maksumusega 50€+KM (kehtivus 4 aastat).

Sertifikaadi tellimiseks peab teie ettevõte olema ELVIS teenusega liitunud. Juhul, kui teil liitumine puudub, siis saatke palun sertifikaadi tellimusega ühes kaasa ka täidetud ning digiallkirjastatud lepinguprojekt - palun loe lähemalt SIIT.

Pöörame tähelepanu sellele, et juhul kui te ei kasuta antud sertifikaati oma ettevõtte loodud liideses vaid jagate selle kolmandale osapoolele, siis peate olema veendunud vastava osapoole usaldusväärsuses: teie sertifikaadi valdajal on õigus lugeda, lisada, muuta ja kustutada kõiki teie ettevõtet puudutavaid andmeid ELVIS süsteemis, samuti tekib teie sertifikaadi valdajal võimalus jagada teie ettevõtte andmeid ELVISest teiste organisatsioonide või eraisikutega